Koniec Hee Ho Bloga… początek Graponii!

Zmiany są w życiu niezbędne. Czasem trzeba wyrzucić zużyty dywan i wymienić go na jakże praktyczne panele. Z takim założeniem też żegnam się z ukochanym Hee Ho Blogiem… czas żeby zastąpiła go Graponia!

Kiedy niemal trzy lata temu zakładałam bloga o japońskich grach, wychodziłam z założenia, że nie wnoszę do tematu nic nowego. Ot, piszę sobie o rzeczach, o których każdy gdzieś słyszał. Z czasem okazało się jednak, że wiem o tych cudach troszkę więcej niż przeciętny przeglądacz internetu, zwłaszcza ten pochodzący z Polski. Postanowiłam więc blog trochę odświeżyć i dostosować do potrzeb szerszego grona odbiorców.

Największą zmianą jest oczywiście nowa nazwa bloga. Postanowiłam iść w stronę gier i Japonii, bo w sumie o to tu chodzi. Nie byłam w stanie wymyślić niczego bardziej głupkowatego niż Graponia, dlatego ta nazwa zostaje. Odchodzimy od dotychczasowych kategorii, które lubiłam nazywać “pograjmy” czy “poekscytujmy się”. Teraz zastąpią je odpowiednio “recenzja” (ewentualnie “wstępna recenzja”) i “zapowiedź”.

martacogiel_graponia

Mam nadzieję, że podoba Wam się nowa maskotka bloga, poprosiłam o jej zaprojektowanie bardzo utalentowaną osobę, której dzieła możecie znaleźć na DeviantArcie!

Reszta pozostaje po staremu: wciąż będę starała się Was zarazić moją pasją do tych dziwnych gier dla weeaboo!

2 myśli na temat “Koniec Hee Ho Bloga… początek Graponii!

Komentarze

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s