Tales of Symphonia Chronicles – zapowiedź

Oto nadszedł ten piękny okres w roku kiedy wszyscy coś zapowiadają. Namco, na przykład, ogłosiło z okazji dziesiątej rocznicy urodzin Tales of Symphonii remaster pierwszej i drugiej części gry na Playstation 3. Na tym etapie rok 2013 można już oficjalnie ogłosić rokiem remasterów.

Oryginalna wersja pierwszej Tales of Symphonii została wydana na Gamecuba, ale remaster bazuje na edycji na PS2, która została wzbogacona o niezwykle ważne rzeczy w stylu nowe kostiumy. Remaster zostanie wzbogacony, a jakże, o dodatkowe nowe kostiumy, rysunki w trakcie ataków specjalnych i piosenkę wprowadzającą.

Wyjątkowo paskudny screenshot z oficjalnego profilu Tales. Będę bardzo zadowolona jeśli nowy remaster będzie przypominać Graces f.

Ze względu na to, że ToS jest najpopularniejszą częścią serii na zachodzie, nie powinno dziwić, że zostało zapowiedziane jej anglojęzyczne wydanie. Wstępna premiera została zapowiedziana na początek 2014 roku, podczas gdy japońscy fani będą cieszyć się remasterem już 10. października tego roku. Japoński tytuł tej składanki to Tales of Symphonia Unisonant Pack, a zachodni (roboczy) – Tales of Symhponia Chronicles. Ot, kolejne luksusy lokalizacji.

Sama chętnie nabędę to nowe cudeńko, bo nie miałam okazji zagrać w ToS: Dawn of the New World. Jeśli nigdy wcześniej nie graliście w żadną z gier w serii to pierwsze ToS jest jednym z lepszych tytułów. Nie ma może zbyt wysublimowanego systemu walki, ale dysponuje masą uroku, do którego z chęcią wrócę.

Już za kilka dni zaczynają się ulubione targi zachodnich graczy, czyli E3. Po internetach chodzą mniej lub bardziej wiarygodne ploty na temat tego, czego możemy się spodziewać od Square Enixów i innych Atlusów. Zbieram prowiant i zmieniam tryb spania żeby możliwie jak najwięcej z tegorocznych targów wyciągnąć. Wrażenia mam nadzieję opisać już za tydzień!

Komentarze

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s