Sweet Fuse: At Your Side – zapowiedź

Aksys Games, jakby zachęceni moim zeszłotygodniowym wspominaniem, postanowili zapowiedzieć wydanie gry przy której pracował artysta odpowiedzialny za Ace Attorney. Haczyk polega na tym, że tym razem to gra otome.

Gwoli przypomnienia, gry otome są skierowane przede wszystkim do dziewcząt, a ich celem jest przygruchanie sobie przez gracza tego jednego jedynego husbando. Jak możecie się domyślić, takie cudeńka rzadko kiedy są wydawane po angielsku. Ostatnią taką grą było Hakuoki, a i tam więcej było fabuły niż romansowania.

O Sweet Fuse: At Your Side wiem tyle, ile podają informacje prasowe: gra na PSP, okazjonalne zagadki do rozwiązania i kilkanaście zakończeń. Potencjalni husbandowie prezentują się nierówno, bo i tak wiadomo, że najlepsi są okularnicy. Najbardziej bawi mnie fakt, że heroiną tej gry jest niejaka Saki Inafune, której wujkiem jest legendarny Keiji Inafune.

W tej grze przeraża mniej niż w Neptunii.

Gra została zapowiedziana na lato i póki co nie wiadomo ile będzie kosztować. Znając jednak Aksys to cena nie powinna przekroczyć 30 dolców za wersję fizyczną (Aksys, guys, kto jeszcze wydaje gry na PSP na nośnikach fizycznych?!), a 25 za wirtualną. Nie wiem jak Wy, ale ja jestem kompletnie zbita z pantałyku tą zapowiedzią.

3 myśli na temat “Sweet Fuse: At Your Side – zapowiedź

  1. Kind of chcę. Panowie nawet atrakcyjni (ten pierwszy okularnik wygląda na Typowego Buca, poza nim jest spoko), a w dodatku jeszcze prosiak. Szkoda, że pewnie u nas nie wyjdzie, jak prawie wszystkie gry tego typu :(

    1. Dowcip polega na tym, że wyjdzie! :) Aksys to amerykańska firma, a ich gry okazjonalnie dostają europejskie wydania. Zresztą, sprowadzanie z USA jest często tańsze niż kupowanie w Polszy.

      1. Ach, faktycznie, Aksys, nie wiem, z czym mi się pomyliło xD
        Przy dystrybucji elektronicznej nawet nie trzeba sprowadzać, w dobrych czasach żyjemy :D

Komentarze

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s